Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Ujumas?  - Page 5 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Kelsie Miller
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Xena Harrow
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Rhys Holt
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Viancente Vega
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Sky Evans
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Noelle Mieux
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 
Alison Medina
Ujumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 MingiasionUjumas?  - Page 5 Mingiasion 

 

 Ujumas?

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:08

Kelsie arvates oli ebaaus, et tema kukkus vette ning Rhys seisis kaldal ja naeris neiu üle. Kelsie tormas kuti seljataha asetas enda märjad käed ta seljale ja lükkas kuti vette.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:16

Rhys koperdas natukene vette edasi, aga otsustas asja dramaatilisemaks mängida ning tegi täpselt nii nagu oleks veel kuhugi otsa koperdanud lennates kõhuli vee alla. Selle asemel, et veest välja tulöa jäi ta vee alla ning ujus natukene maad edasi ja otsustas vee alla jääda nii kauaks kui suudab. Hea et järve vesi hägune oli.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:22

Kelsie ootas natuke aega, kuni Rhy's pinnale oleks pidanud tulema, kuid kutti polnud. Neiu arvas, et uputas Rhys'i ära ning peaaegu jooksis siis sinna, kus Rhys kukkunud oli, kuid teda ei olnud. Vesi oli parasjagu hägune ka ning tüdruk ei näinud Rhys'i pinnal ega ka vees.
Kelsie mõtteis mõlkus mõtte, et võibolla oli Rhys' ehmatanud ja endale vee kopsudesse tõmmanud ja nüüd on siin järve põhjas ja Kelsie südametunnistusele jääb kuti surm.
Kelsie kadus üsna pea vee alla otsides häguses vees mingit märkigi Rhys'ist, kuid ei leidnud teda.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:42

Kuna noormeest hakkas lõpuks õhupuudus vaevama, siis ta läks tagasi pinnale ning ujus üli vaikselt kaldale. Rhys ronis veest välja ja istus veekogust natukene eemale liiva peale.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:46

Kelsie tuli pinnalt välja ja jäi seljaga kalda poole ning vaatas hoolikalt veepinda lootes näha mingit liikumist. Kui ta end keerutas jäi talle kaldal liiva sees istuv Rhys silma. "Kui kaua sa seal istunud oled?" küsis Kelsie ohates. "Ma mõtlesin, et ma uputasin ära su ja hakkasin siin vaikselt juba paanitsema ja sa isegi ei vaevu mulle ütlema, et sa ei uppunud ära ja ma ei pea sinu surma enda hingel kandma." lausus Kelsie ja jalutas veest välja. See kõlas tegelikult rohkem nagu tahtlik uputamine.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:48

"Kuskil minut äkki. Mitte rohkem egaka vähem." muigas Rhys. "Aga väga armas, et sa minu pärast muretsesid ja mind päriselt ära ei uputanud. Ma muidu näitlen väga hästi eks?"
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:52

"Nüüd ma võiks isegi sellele mõelda." ütles Kelsie naeratades. "Aga tõesti, sul on head kopsud." lausus neiu ja viskas ennast rätikule kõhuli jäädes siis Rhys'i poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:12

"Ma kuskil minut olin vee all ja sedagi lõpus piineldes." muigas Rhys vastuseks.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyReede 30 Mai 2014, 17:47

"Ma ei taha küll õel olla, aga paras." muigas Kelsie ja vaatas Ry'le otsa.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyLaup 31 Mai 2014, 09:14

"Vähemalt ma ei otsinud kedagi nagu segane taga vee alla kartes, et uputasin ta ära." sõnas Rhys Kelsile ka otsa vaadates ning muiates.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyLaup 31 Mai 2014, 14:42

"Ole vait." lausus Kelsie kutile silmi kissitades otsa vaadates. "Ma juba niigi kahetsen, et sind otsima hakkasin." lisas Kelsie muiates.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyLaup 31 Mai 2014, 17:16

"Oh ma tean, et sa otsisid mind mu keha pärast," muigas Ry tüdrukule silma pilgutades "tahtsid endale jätta ja puha. Lootsid et ma surnud."
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyPüh 01 Juun 2014, 17:46

"Egoist." naeris Kelsie kutile otsa vaadates. "Tegelikult täpselt nii oligi. Tahtsin su ära raamida ja seinale riputada."
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyPüh 01 Juun 2014, 18:10

"Ma ei ole egoist, ma vaatan sulle otsa ja lihtsalt loen tõe sealt maha." sõnas Rhys täie tõsidusega Kelsiet vaadates. "Kuid mõtle sul oleks hiigel 3D pilt olnud."
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyPüh 01 Juun 2014, 18:20

"Mhm, jah." muigas Kelsie. "Kui mul väga vaja oleks saaks ma selle 3D pildi sinna seinale küll."
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyPüh 01 Juun 2014, 18:46

"Minust ikka nii lihtne pilti pole saad printsess Madu." muigas Ry. Ta oli tüdrukule ühe lihtsa hüüdnime välja mõelnud.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyPüh 01 Juun 2014, 19:33

"Printsess Madu?" küsis Kelsie kulmu kortsutades. See oli ilmselt kõige tobedam hüüdnimi, mis talle pandud oli.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyEsm 02 Juun 2014, 14:11

"Sobib sulle." muigas Rhys.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 11:38

"Ahah." lausus Kelsie. "Aitäh siis, vist."
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 12:09

"Võib-olla tuleb mul midagi paremat vahepeal meelde. Aga ma ei saa ikka aru, kuidas nümf saab loomi karta. Printsess Metslane sobiks ka tegelikult." seletas Rhys viimast lauset mõtlikult öeldes.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 12:57

"Ma ei karda loomi vaid hiiri." lausus Kelsie. "Ja ma tuletan sulle meelde, et sina oled metslane." muigas neiu.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 13:22

"Sugulased." naeris Ry tundes lõbu enda pandud hüüdnimest tüdrkule. "Preili Metslane." muigas ta.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 15:56

"Kutsu mind ühe korra veel metslaseks ja ma saan päriselt metslaseks." lausus Kelsie silmi kissitades ja samal ajal naerdes
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyTeis 03 Juun 2014, 17:32

"Metslane." muigas Rhys, seda ta tahtis küll nüüd näha kuidas neiust metslane saab.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 EmptyKolm 04 Juun 2014, 10:37

"Ausalt ole vait." ohkas Kelsie ja võttis enda kõrvalt ühe käbi ja viskas sellega Rhys'ile vastu otsaesist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ujumas?  - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumas?    Ujumas?  - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ujumas?
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Järv-
Hüppa: