Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Võrkpall on võrratu? Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Võrkpall on võrratu? Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Võrkpall on võrratu? Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Võrkpall on võrratu? Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Võrkpall on võrratu? Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Võrkpall on võrratu? Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Võrkpall on võrratu? Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Võrkpall on võrratu? Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Võrkpall on võrratu? Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Kelsie Miller
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Xena Harrow
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Rhys Holt
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Viancente Vega
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Sky Evans
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Noelle Mieux
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Andrea Chowelly
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 
Alison Medina
Võrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? MingiasionVõrkpall on võrratu? Mingiasion 

 

 Võrkpall on võrratu?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:59

Noelle jalutas võrkpalliplatsile pall käes ja avastas, et seal polegi täna kedagi. Tavaliselt oli siin suhteliselt palju rahvast aga siis polnud tal kunagi tuju seda võrku mängida. Ta ohkas ja jäi siis kedagi ootama, et ehk tuleb keegi ja ta saab seda mängida.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:04

Hunter oli väikesel tiirul, kui jalad teda võrkpalliplatsile viisid. Järsku märkas ta seal võõrast tüdrukut ning muutus uudishimulikuks. Olgugi, et Hunter oli võrkpallis totaalne koba, lähenes ta tüdrukule, talle juba eemalt "Hei!" hüüdes.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:14

Rhys jalutas jälle nagu tavaliselt ringi otsides endale tegevust ning samas ka uusi sõpru ja tuttavaid. Ilmselge on see, et mida rohkem sul neid on, seda rohkem sul on võimalust millegagi tegeleda. Ry oli jalutanud igasuguste vaba aja veetmis kohtadest mööda, aga pidi tõdema, et nägi vähesi noori. Veel vähem omasuguseid ehk siis meessoost isikuid. Kuid kui ta oli jõudnud võrkpalliväljaku juurde naeratas talle õnn. Seal seisis nii neiu, kui ka üks umbes tema vanune noormees. ''Tervist.'' tervitas Rhys erksalt. Ta ei saanud võimalust käest lasta ning julgus teistega tutvuda tegi oma töö.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:23

Noelle vaatas kohe noormehe poole, kes tulid siia ja ütlesid talle hei. "Hey," lausus ta siis neile mõlemale vastu ka. Siiski biisakas peab ju olema. Ta oli lootnud, et ehk siia satub ka mõni tüdruk aga ei poisid seee kord. "Teist keegi võrku ehk viitsib mängida?" Küsis ta siis neilt. "Kui ebaviisakas minust, peaks end ennem vist tutvustama ka. Ma olen Noelle," lisas ta siis veel juurde muigega.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:29

"Hei," lausus Hunter ka uuele poisile ning tegi üllatunud silmi. Ta polnud juba teab kui kaua ühtegi poissi näinud. Kas ta oli uus? Hunter polnud kindel, kuid igastahes ei olnud ta teda varem märganud. Kui Noelle oli end tutvustanud lisas ta: "Hunter. Ma olen muidugi võrkpallis jube koba, aga noh, kui väga vaja siis võib vist."
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:32

''Rhys. Ma oskan nii palju, kui suvel seda taguda on saadud, seega ei kiida oma oskusi taevasse, aga siiski midagi.'' sõnas noormees õlgukehitades.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:36

"Meeldiv tutvuga teiega, Hunter and Rhys," lausus Elle naeratades. "No ega ma ka ei ole selles hea aga kuidas me seda mängike. Meid on ju vaid kolm," küsis ta siis nüüd poistelt.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:41

"Ärge siis minu peale väga lootke," sõnas poiss muiates.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:51

''Ma võin platsi keskel olla.'' sõnas Rhys kerge muigega, sest ilmselgele on see, et nad ei jagu kuidagi ära ning kui keegi siin professionaal ka ei olnud, siis ei saanud kedagi üksi jätta.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:57

"Mulle sobib see idee," lausus Noelle siis Rhyse mõte peale no idee. "Ma siis olen em paremal ja sa Hunter vasakul platsil," ütles ta siis midagi.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:06

"Las Rhys läheb vasakule. Ma vaatan pealt esialgu," sõnas Hunter vabandavalt. Ta tõesti ei olnud võrkpalliga heades suhetes.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:11

Rhys kehitas õlgu ning läks siis vasakul olevale platsile. ''Nii veider on üksi keset nii suurt platsi olla.'' muigas Ry. Ilmselt ei hakka see mäng erilist nägu võtma, kui juhuslikult vähemalt üks inimene kuskilt lisaks ei ilmu.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:36

"Em okay," lausus Noelle siis ning läks siis paremale poolsele platsile. See mäng ei saa just kerge olema. Samas kahekesi on see suht igav ka. Ta siis läks platsi äärele taha poole ja no ta pidi ju servima vms. Ta siis tegi seda ja pall lendas isegi üle võrgu.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:41

Hunter potsatas liivale istuma ja jälgis neid kahte. Kui vaid kuskilt ilmuks keegi veel välja, saaksid nad võrkat korralikult mängida.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:53

Rhys sai napilt palli tagasi löödud. See puudutas isegi võrgu äärt ning ähvardas korra tagasi tema poolele tulla, kuid õnne seda ei teinud.
Tagasi üles Go down
Andrea Chowelly
Kohmakas
Andrea Chowelly


Postituste arv : 8
Join date : 27/05/2014

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:31

Andrea oli niisama jalutama läinud ja puhta juhuslikult sattus võrkpalli platsile , kus ta nägi siis ühte poisi ja tüdrukut võrku mängimas. Samas ka ühte poissi niisama passimas. Ta kndis vaikselt nende piole. "Heya kik see rahvas siin," lausus ta rõõmsal toonil neile.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:36

Noelle hakkas just palli tagasi lööma kui ta kuulis tüdruku häält. Ta siiski sai pallile pihta ja see aga lendas astu võrku. "Oh hey," lausus Elle tagasi ja läks võttis siis palli maast üles. "Soovid mängu tulla?" Ksis ta siis tüdrukult, kelle nime ta veel ei teadnudki.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:03

"Hei!" hüüdis ka Hunter tervituseks uuele tulijale. Kuna nagu imeväel oli tema soov täitunud ja neljas inimene kohale tulla, ajas poiss end püsti. Kui nüüd tüdruk peaks nõustuma mängu tulema, siis saab ka tema osa võtta, hoolimata oma kehvast mänguoskusest.
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:11

"Hey ka minu poolt." tervitas Rhys tulijat sõbralikult naeratades. Loodetavasti saavad nad nüüd mängida.
Tagasi üles Go down
Andrea Chowelly
Kohmakas
Andrea Chowelly


Postituste arv : 8
Join date : 27/05/2014

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:16

Andrea siis noogutas. "Võin tulla küll mängu aga ega väga osav ma selles pole," lausus ta siis naeratades. "Kummale poole ma siis lähen?" Küsis ta muigega. "Ma olen Andrea muidu," tutvustas ta siis end ka.

See kord Noelle otsustas mitte suunata tüdrukut kuskile poole. Las keegi teine teeb seda. "Ma Noelle," lausus siis Elle.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:21

"Hunter," tutvustas poiss ennast kiirelt. Kuna ta sai aru Noelle soovist mitte pooli jagada, siis tegi Hunt ettepaneku: "Poisid versus tüdrukud?"
Tagasi üles Go down
Rhys Holt
10. muusa
Rhys Holt


Postituste arv : 85
Join date : 25/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ry
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:42

"Rhys," tutvustas noormees ka ennast "minul üldjuhul ükskõik. Võime vabalt poisid versus tüdrukud teha. Võib ka muud moodi."
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? EmptyNelj 29 Mai 2014, 15:34

Andrea noogutas. "Andrea," ütles ta siis ka enda nime. "Mulle ka sobib see, tüdrukud versus poisid," pidi ta siis ära mainima. Seega ta kõndis Noelle juurde.

"Mulle ka sobib jaa," lausus Noelle siis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võrkpall on võrratu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võrkpall on võrratu?   Võrkpall on võrratu? Empty

Tagasi üles Go down
 
Võrkpall on võrratu?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Vaba aja veetmise võimalused :: Võrkpalliväljak-
Hüppa: