Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Templi trepil Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Templi trepil Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Templi trepil Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Templi trepil Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Templi trepil Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Templi trepil Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Templi trepil Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Templi trepil Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Templi trepil Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Kelsie Miller
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Xena Harrow
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Rhys Holt
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Viancente Vega
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Sky Evans
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Noelle Mieux
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Andrea Chowelly
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 
Alison Medina
Templi trepil MingiasionTempli trepil MingiasionTempli trepil Mingiasion 

 

 Templi trepil

Go down 
2 posters
AutorTeade
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 12:51

Xena oli tulnud templi juurde. See oli lihtsalt jäänud tema teele ning seetõttu mõtles ta sealt ka ehk läbi põigata. Otseseid rituaale just selajal ei toimunud, kuid Xenale meeldiski rohkem niisama üksi või mõne sõbraga seal olla.

OT: Riley
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 13:04

Riley tuli just metsa poolt, kus ta mõnda aega vibulaskmist oli harjutanud. Mitte elusate sihtmärkide peal, muidugi. Loomade jaoks oli neidise küllaltki kalgis ja enamuste jaoks suletud südames siiski peaaegu kogu aeg ruumi. Olles veendunud, et ta laskmisoskus vahepealse ajaga, mil ta vibu kättegi võtmiseks üldse aega polnud leidnud, rooste polnud jõudnud minna, oli neidis metsast pisut suurema ringiga välja suundunud - jalutamise vastu polnud tal midagi - ning lähenes nüüd, vibu ühes nooltega õlal rippumas, mõõdukal sammul templile.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 13:46

Üks tüdruk oli tulnud sinna samasse. Xena imestas tegelikult, sest tavaliselt polnud templi juures just väga palju rahvast. Õigemini, ainult rituaalidel ja ohverdustel tuldi kokku. Enamusajast käidi siin üksi või ei käidud üldse. Tollel tüdrukul oli vibu ja nooled kaasas, niiet naine järeldas sellest, et too oli kas hästi treenitud inimene või amatsoon.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:01

Hehe, ma olen nüüd nii paha laps ja oletan, et Xena kandis oma sõjarüüd, eks vaidle mulle vastu, kui see sulle ei sobi. Igatahes, jõudis Jean templile iga sammuga järjest lähemale ning ta silmas haarasid ähmast kogu selleesisel trepil üha paremini, kuni viimaks suutis ta eristada koguni naise üksikuid näojooni. Mis trepilistuja juures aga enim Ril'i tähelepanu köitis, oli tolle riietus, mis meenutas neidisele kangesti sõjarüüd, kuid mitte mingit tavalist raudrüüd, vaid midagi hoopis... keerulisemat. "Lahe... ee... rüü," sõnas Jean justkui möödaminnes, hetkeks peatudes ning naist kiire pilguga mõõtes.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:05

OT: jap, sobib väga hästi, et ta seda kannab.

Xenas äratas tüdruk veel suuremat huvi. Ta vaatas teda veidra pilguga ja sõnas pooleldi muigega: "Aitäh. Lahedad nooled." Ta tahtis tegelikult natuke rohkem teada, kuid ei julgenud kohe küsida. Kuid nad mõlemad seisid seal ja vaikus venis, seega otsustas naine selle purustada: "Oled vibuga osav?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:32

"On küll, jah," noogutas Riley naise komplimendi peale pead. Oleks kompliment käinud mõne talle kuuluva asja kohta, oleks see temast muidugi küllaltki egoistlik olnud, aga need polnud tema nooled, eks. "Relvalaos on neid veel terve hulk, kui sa huvitatud oled võimidagi." Õnneks ei jõudnud nende vahele hetkeks siginenud vaikus väga piinlikuks kätte ära minna ning et mitte lasta sel uuesti tekkida, ei viivitanud Jean kuigi pikalt naisele vastamisega. "Noh, võrreldes teiste relvadega - jah. Ja sa ise? Mis relvi sina käsitleda oskad?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:00

"Peamiselt köiki. Selline see sõdalaste väljaõpe on. Aga mulle meeldivad põhiliselt mõõgad," otsustas ta lõpuks ja naeratas. "Kas sa oled inimene või amatsoon?" julges ta siis küsida.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:12

Riley vaid noogutas, kui naine talle oma relvaeelistustest rääkis. "Inimene," vastas ta lühidalt. "Ja sina oled niisiis sõdalane?" küsis ta puhtalt jutujärguks. Sest too oli sellele vestluse käigus liigagi selgelt viidanud. Aga alati võis ju ka üle küsida.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:21

"Jah, arvata vist oligi," nentis Xena. "Kui kaua sa Priamosel elanud oled?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:26

"Sünnist saati ehk pisut rohkem kui 18 aastat," vastas Jean. "Ja sa ise? Elavad sul mõned sugulased ka siin?" Neidis lennutas juuksed ühe kiire liigutusega üle vasaku õla ning jäi siis sõdalasele vastust oodates otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:46

"Ei. Mu ema ja isa on surnud ja mind kasvatas üks amatsoon. Kahjuks pole ka teda enam meie hulgas." Xena vaikis ja tema näol oli õnnetu ilme, kui ta meenutas amatsoonnaise verest moonutatud keha, kui Xena ta leidis.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:59

"Vabandust," kohmetus Riley pisut. "Ma ei teadnud." Kuigi teda huvitasid nii naise vanemate kui ka tolle amatsiooni surma põhjused, siis tolle õnnetust ilmes võis aimata, et sõdalasele meenusid sellega seoses halvad mälestused ning kui tal sellest raske rääkida on, siis otsustas Jean üldse mitte selle kohta küsida. "Siin ei tohiks minu teada täna ühtegi rituaali toimuda," otsustas ta siis teemat vahetada, peaga õrnalt templi poole osutades. "Või toimus? Alles hakkab toimuma?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:03

"Üleeile oli viimati. Nüüd tuleb täna õhtul ohverdus Aresele, arvatavasti lambaga." Xena kirtsutas nina. "Kas ma tohin sinu mineviku kohta küsida? Ma võin vastutasuks enda omast kah rääkida," lisas ta veel viimase lause vaikselt juurde. See polnud enam väga hull, sest naine oli seda palju kordi pidanud seletama, eriti fuuriatele.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:10

"Ja sa tahad seda pealt vaadata, et sa siin passid?" päris Riley uskumatult. Oleks see tema teha olnud, oleks ta sellised ohverdused üldse ära keelanud. Kõva häälega ta seda muidugi välja öelda ei kavatsenud: mõned siinsed elanikud olid ikka väga kõvasti kõiksugu jumalatesse kiindunud ja mingid vihased Arese-kummardajad olid viimased, keda Jean'il endale sappa oli vaja. Tegelikult polnud need ohverdused talle kunagi eriti ette jäänud, need lihtsalt toimusid aeg-ajalt ja tema lihtsalt eksisteeris, nendest hoolimata. "No eks sa küsi siis," arvas Ril. Loodetavasti ei tule sealt midagi väga isiklikku, sest siis peaks neidis sellele vastamiseks naist ikka väga kõvasti usaldama ja sellist usaldust oli kellegi vastu viieteistkümne minutiga kaunis raske saavutada, vähemalt tema jaoks.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:22

"Jah, passin. Ma leian selle olulise olevat," sisistas ta natuke teravamalt, kui oli plaaninud. "Aga jah. Räägi oma minevikust, kui oled nõus. Ja üldse endast," palus ta leebemalt.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:00

"Rahu-rahu, ma lihtsalt küsisin, eks," tõstis Riley justkui rahu sõlmimise märgiks mõlemad käed pisut kõrgemale, andes sellega mõista, et halba ta selle küsimusega ei mõelnud. Kuigi see, et naine ühe süütu loomakese tapmist pealt tahtis vaadata, teda sellegipoolest pisut häiris. "Ee..." ei teadnud Jean, kust alustada. Algusest vist? "Noh, nagu sa juba tead, olen ma 1995. aasta toodang. Ema on mul sireen ja isa on... ee... oli meremees," neidis neelatas ja jätkas, "noh... Mu ema oli selline, nagu teisedki sireenid... ja kuigi tema polnud milleski süüdi, pidi ta siit põgenema. Nüüdseks elab ta tavainimeste keskel ning kogub lauljana üha kuulsust juurde." Neidis naeratas vabandavalt. "Anna andeks, aga keegi peale minu enese ei tea rohkemat, nii et loodetavasti sa mõistad..."
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:03

"Jah, muidugi," vastas xena ega hakanudki rohkem pärima. See jutt Arese ohverdusest tekitad nende vahele siiski mingi ebameeldiva õhustiku mis teda häiris.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:10

Riley oli sellega juba mingil määral harjunud, et tema seisukohad võisid teisi sageli ärritada, sest enda teada ta neid kuigi sageli just ei hoidnud. Seega teda see pisut ebameeldiv õhkkond nii väga ei häirinudki. Alles siis meenus Jean'ile midagi, mille peale ta kõva häälega naerma puhkes. "Issand, ma räägin sulle nii isiklikest asjadest ja me ei tea isegi üksteise nimesid." Sest minu meelest nad ei olnud veel üksteise nimesid küsinud? "Igatahes, mina olen Riley. Riley Jean Matthews." Mitte et ta oleks arvanud, et sõdalane teda tema täisnimega kutsuma hakkab. "Nii... Sinu kord, ma arvan?" oletas ta siis.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:20

Xena hakkas samuti naerma. "Ma olen Xena. Uskumatu, et me ei tutvustanudki üksteist," ütles ta muigega.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Riley Jean Matthews
Lihtsalt segane
Riley Jean Matthews


Postituste arv : 31
Join date : 27/05/2014

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyKolm 28 Mai 2014, 14:15

Riley lubas endale samuti põgusa muige, enne kui küsis: "Äkki räägid nüüd oma minevikust ka?" Kui neidis oli vahepeal samuti Xena kõrvale trepile istunud, siis nüüd libistas ta end paar astet allapoole, kõige esimesele astmele, et selg vastu astmeid ääristavat madalat kivimüüri toetada, maast paar võilille noppida ning neid pärjaks kokku punuma asuda.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil EmptyLaup 31 Mai 2014, 06:58

"Noh, tegelikult," alustas Xena. Ta tahtis jututeemat mujale viia. Miks oli ta ennist tüdrukule lubanud seda küll rääkida?
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sponsored content





Templi trepil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Templi trepil   Templi trepil Empty

Tagasi üles Go down
 
Templi trepil
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Tempel-
Hüppa: