Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Kui pimedus saabub - Page 2 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Kelsie Miller
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Xena Harrow
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Rhys Holt
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Viancente Vega
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Sky Evans
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Noelle Mieux
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 
Alison Medina
Kui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 MingiasionKui pimedus saabub - Page 2 Mingiasion 

 

 Kui pimedus saabub

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:25

"Minusuguseid öökulle on siis veel?" muigas Sky, andes sellega mõista, et ka tema naudib just öösel ringi liikumist. Neiu viis pilgu taevasse, kus mõni üksik täheke juba õrnalt helkides silma hakkas. Hetk hiljem silmitses Sky juba varemete poole. Ta silmas kivist treppi, mis viis ülemisele korrusele ja just sinna ta suunduma hakkaski lootuses leida parem koht taeva silmitsemiseks.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:39

"Ma olen öökull, lahe," pomises Hunter vaikselt. Kui tüdruk järsku püsti tõusis ja eemale suundus, kargas ka poiss püsti ja järgnes talle. "Oota mind ka," lausus ta lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:48

Sky peatus poole trepi peal, et poissi järele oodata. "Mis sind siis siia varemete juurde tõi?" üritas Sky vestlust arendada, et mitte veidrasse vaikusesse vajuda, samas muidugi teda huvitas ka.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:51

"Vajasin natuke eemalolekut kõigest," sõnas poiss ja naeratas. "Lisaks käisin jahil," mainis ta oma vibu kergitades. "Ja kuidas on lood sinuga?" uuris siis Hunter naeratades tüdrukult vastu.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:07

Sky ootas vastamisega kuni nad teisele korrusele olid jõudnud. Tema õnneks oli seal ilma katuseta ruum, kust kenasti teavst näha oli võimalik. "Ütleme nii, et sihitult ringi ekseldes leidsin end kogemata siit," lausus ta, siis aga jõudis talle kohale Hunteri siinviibimise põhjus "Kui sa üksi tahad olla, siis ma võin ära ka minna muidugi,"
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:14

"Olgu," lausus poiss endiselt naeratades. Kui aga ta kuulis, mida Sky järgnevalt ütles, kiirustas Hunter vastama: "Ei-ei, ma tahtsin teistest kohtadest eemal olla. Uued sõbrad on alati teretulnud." Veidi aega vaikinud, lisas poiss: "Tõesti. Ma olen väga õnnelik, et ma su siit leidsin."
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:38

Hunteri sõnade peale ilmus Sky näole naeratus, ega ta tegelikult ei kippunudki ära minema. Ta võttis Hunteril käest kinni ning tõmbas ta endaga ruumi keskele, heites hetk hiljem sinna pikali ja suunates pilgu nüüdseks juba täiesti tumedasse tähistaevasse. "Niisiis amatsoonike, räägi endast midagi," lausus ta samal ajal pimedusest poisi figuuri eristada üritades ja teda silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:43

Hunter naeris ja heitis end ka siis põrandale pikali. "Minevikku või olevikku?" küsis poiss ja naeratas, kuna teadis, et võib Sky'd usaldada.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:50

Sky jäi hetkeks mõttesse. Tegelikult tahtis ta ju mõlemast kuulda, aga samas mõtles neiu, et äkki on veider esimesel kohtumisel hakata minevikku lahkama. "Olevikku," otsustas ta lõpuks, hoides pilku endiselt Hunt'il, kes nüüd tema kõrval pikutas.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:58

"Elan hetkel ühes puuonnis, nagu sa juba tead, siis ma olen amatsoon. Peamiselt kasutan vibu, see on kogu mu elu. Oskan ka teisi relvi käsitseda, kuid see on mu lemmik. Olen olnud üsna üksik. Kütin tihti külale sööki. Mul on paremal küljel suur linnu tatoveering, millel on oma tähendus, kuid see seostub juba minevikuga," rääkis Hunter. "Küsimusi?" Poiss pööras pilgu tüdruku poole ning silmitses teda.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:06

Sky kuulas huviga kui Hunter endast rääkis. Küsimusi kerkis neiu mõtetesse terve hunnik ja ta ei teadnus kust küsimist alustada. Samuti ei teadnud ta, kust jooksis piir kohatult pealetükkiva uurimise ja normaalsuse vahel. "Vibu kõlab põnevalt. Kus sa seda käsitlema õppisid?"
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:19

"Noh tegelikult on asi nii, et..." alustas Hunter ja jäi korra mõttesse. "See seostub mu minevikuga. Igastahes kuna mu ema suri minu sünnitamisel, siis pidin ma elama koos isaga. Ta oli kaotusvalu tõttu aga tihedalt purjus ning parajalt hull. Sellepärast põgenesin ma tihti kodust või kui olin lihtsalt kodus nälgimas, siis ei jäänud mul muud üle kui toitu hankida. Kui suviti on igasuguseid marju võimalik saada, siis talvel aga seda valikut pole. Seega õppisin ise vibu tegema ja meisterdasin ka omale nooled ning hakkasin küttima. Esialgu halvasti, aga siis paremini. Muidugi oleks olnud võimalus kuskilt mujalt süüa hankida, aga me elasime eraldi ja mul ei olnud kellegagi tutvusi." Hunteri pilk oli endiselt tüdrukul. "Aga sa ei pea muretsema, ma õppisin varakult enda eest hoolitsema ja ma olen sellest kõigest üle saanud." Poiss naeratas veel õrnalt, enne kui lausus: "Sa võid kõike küsida, ma luban ja tahan."
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:26

Sky vaikis hetke ja seedis Hunteri öeldut. Tahes tahtmata muutis see teadmine neiu kurvaks, kuid ta ei näidanud seda välja. Neiu vihkas haletsemist ja vaevalt, et see teistelegi meeldis. "Tegelikult huvitab mind su tatoo. Mis teema sellega on?" sai Sky nüüd julgust juurde, et edasi uurida.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:42

Hunter tõstis kergelt pluusi, et tüdrukul veel kerges hämaruses oleks võimalus seda näha. "Ma pole sellest varem mitte kellelegi rääkinud, kuna see... on olnud minu jaoks raske." Hunter vaikis veidi, et koguda jõudu oma kõige valulikuma mälestulekillu rääkimiseks. "See lind... ma leidsin ta väiksena metsas. Ta oli haavatud, kuid tema pilk põletas mind ja ma võtsin ta koju. Kutsusin teda lihtsalt Linnuks. Ma hoidsin teda enda toas, peitsin teda. Lind kosus, sai terveks ja käis minuga alati kaasas. Umbes pool aastat sai Lind olla minu parim sõber, kuni isa ta avastas. Raevus, et tema poeg elab õnnelikumalt kui tema, tappis ta keset ööd mu Linnu. Kuid Lind oli minu tee vabadusse. Ilma temata oleksin ma arvatavasti murdunud. Ja see tatoveering... on mulle alati toeks ja mälestuseks..." Hunter vaikis ja sulges korraks silmad. Hetked temast ja linnust käisid poisi silme eest läbi.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:52

Sky silmitses tatoveeringut ning jäi kuulama sellega seotud lugu. Eneselegi märkamatult haaras Sky õrnalt Hunteri käest, ning pigistas seda toetuse märgiks. "Kui see sulle haiget teeb, siis sa ei pea mulle rääkima. Ma ju mõistan," lausus ta vaikselt ning liikus poisile veidi lähemale. Ta ei julgenud enam midagi küsida, sest ei tahtnud Hunterit kuidagi eemale peletada.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:56

Hunter naeratas taaskord õrnalt tüdrukule. "Kas sa usud mind, kui ma ütlen, et sulle nende asjade rääkimine teeb mu olemise palju-palju paremaks?" küsis poiss tüdrukult ja nautis väikest tuuleiili, mis nende juukseid sasis. "Mulle meeldib, kui sa minult küsid, see on... tore."
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 20:01

Sky'd läbis kergendustunne. Teadmine, et Hunt ennast sellest kõigest rääkides paremini tunneb pani neidise naeratama. Hetkeks vaatas ta poisile silma, kuid pööras siis pilgu kiirelt taevale. "Räägi mulle oma isast. Suhtled sa temaga veel üdse? Mis temast saanud on?"
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 20:06

"Peale seda, kui ta Priamosest lahkus, ei ole ma midagi temast kuulnud. See teeb juba üheksa pikka aastat. Aga olgu ta seal surnud või ei, õnnelik või mitte, ma ei hooli enam. Pealegi olen ma õnnelik, et ei pea teda nägema, sest minu jaoks pole ta kunagi olnud armastav või hooliv isa," rääkis Hunter, tüdrukule märkamatult veidi lähemale liikudes. Ta jälgis tüdrukut isegi siis, kui too oli pilgu taeva poole tõstnud.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 20:33

Oli veider mõelda, et Hunter on terve elu pidanud ise hakkama saama ja enda eest hoolitsema. Sky oli üritanud mõtted oma vanematest lükkata nii kaugele ajusoppi kui võimalik, kuid pingutusest hoolimata olid need mõtted taaskord neiu mõtted vallutanud. Ta oleks andnud kõik, et need mõtted ta ükskord juba rahule jätaks. Need mõtted oid justkui halb unenägu, millest on võimatu ärgata. Järsku märkas Sky langevat tähte. Ta osutas sellele sõrmega "Soovi midagi," sõnas ta Hunterile.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 10:21

Hunter tõstis pilgu taevasse, kui Sky talle langevat tähte näitaks. "Ma soovin lihtsalt rahu ja õnne oma ellu," lausus ta vaikselt, kuid piisavalt kõvasti, et Sky oleks saanud seda kuulda. "Soovi sina ka midagi," lisas ta õrna naeratusega, pilk veel langeval tähel, mis paistis pikalt.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:30

Sky naeratas Hunti soovi peale. Neiu sulges silmad ning sosistas vaikselt oma soovi " Ma soovin, et me kõik saaks elada ilma murede ja probleemideta, mis pidevalt piinaksid," Just see oligi asi, mida neidis kõige enam tahtis. Uuesti silmad avades oli langev täht kadunud, loodetavasti täitma soovitud soove.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:37

"See on hea soov," lausus poiss ja ta käsi sirutus mõtlemata Sky poole ning lükkas ühe salgu tüdruku silmilt. Hunter naeratas õrnalt, nähes kindlasti välja nagu veidrik, kuid ta ei hoolinud sellest.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:58

Hunteri puudutuse peale pööras Sky pilgu poisi poole ning ka tema naeratas. Üle pika aja tundis neiu end õnneliku ja rahulolevana. Hunteri seltsis suutis Sky end täiesti vabana tunda ja olla täielikult tema ise koos oma veidrustega.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:11

Ka Hunter tundis end sellel hetkel õnnelikuna ja muredevabalt. "Võib-olla räägiksid natuke midagi endast?" küsis poiss siis sõbralikult. Ta oleks hea meelega Sky'st veidi rohkem midagi teada tahtnud.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:25

"Kuna sa endast nii palju rääkisid, siis oleks vist tõesti aus, kui ma ka midagi endast räägiks," sõnas ta endiselt Hunterit vaadates. "Mida sa siis kuulda tahad?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui pimedus saabub - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui pimedus saabub
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Varemed-
Hüppa: