Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Olen korralik - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Olen korralik - Page 2 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Olen korralik - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Olen korralik - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Olen korralik - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Olen korralik - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Olen korralik - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Olen korralik - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Olen korralik - Page 2 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Kelsie Miller
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Xena Harrow
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Rhys Holt
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Viancente Vega
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Sky Evans
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Noelle Mieux
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 
Alison Medina
Olen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 MingiasionOlen korralik - Page 2 Mingiasion 

 

 Olen korralik

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:08

"Nii armas pole keegi mu vastu veel olnud." sõnas neiu märgatava sarkasmi noodiga ning haaras teel pingi juurde maast ka pudeli ja potsatas sinna istuma mõeldes mida edasi teha.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:11

Hunter seadis sammud nuku juurde ja tõmbas nooled ettevaatlikult ta kehast välja ning pani need tagasi nooletuppe. Siis jättis ta objekti enese hooleks ja kõndis tagasi varjualusesse. Pluus polnud millegipärast endiselt kuivanud ning Hunter potsatas ohates teisele pingile istuma. "Mul on rõõm esimene olla," vastas ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:14

"No ma soovin sulle õnne siis." sõnas tüdruk hetkeks naeratades nii siis jälle tõsinedes avades vee pudeli võttes sealt esimese sõõmu.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:29

"No aitäh siis," lausus Hunter ja toetas selja vastu varjualuse seina. "Millega sa vabal ajal tegeled?" küsis ta täiesti suvalise ettejuhtuva küsimuse.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:35

"Olen siin, vehin relvadega ja hulgun niisama ringi. Ja ise?" vastas tüdruk peale järgmist lonksu vett ja vaatas varjualuses ringi.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:43

"Üsna samad lood," vastas Hunter naeratusega. "Veider, et ma pole sind varem kohanud," lisas ta nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:46

"Ju siis pole vajalik olnud." kehitas Viancente õlgu. "Aga muidu, mida su tattoo tähistab või tähendab?" küsis neiu.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:47

Hunteri pilt liikus korra platsile, kui VV talt järsku küsimuse esitas tema tattoo kohta. "See... see," poisi mõtted jooksid kokku, kui ta tuletas meelde minevikku. "See on mälestus," vastas ta lihtsalt, et mitte teemasse eriti süüvida.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:54

"Okei. See on kena ja erinev." naeratas Vian, samas ei jäänud neiu vastusega rahule, kuid ta ei hakanud ka rohkem nuhkima. Küll ta selle kunagi teine kord välja nuhib. Tema eest ei ükski saladus varju.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:57

"Aitäh," sõnas Hunter kergelt naeratades. Siis tõmbas ta aga oma nüüdseks kuivanud särgi selga ja vaatas tüdruku poole. "Kui vana sa oled? Lihtsalt uurin."
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:03

"18." vastas neiu pudelit käest kätte hüpitades. Tal oli hetkel liiga palju energiat, et paigal olla. "Ja sa ise?" küsis neiu.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:06

"Luban sul pakkuda," sõnas poiss ja nõjatus seljaga vastu seina, ise samal ajal muiates.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:09

"Ja kui ma valesti vastan?" küsis VV kulmu kergitades "Lased noole kerre?" Ta ei olnud just parim pakkuja. Ta võis kaheteist aastasele ka üheksateist pakkuda.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:32

"Mhh... eks sa proovi," lausus kutt ja kergitas üht kulmu. "Vanusevahe suur ei ole."
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:36

"Noh äkki 20 siis?" küsis tüdruk Hunteri moodi ühte kulmu kergitades.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:42

"Mitte päris," lausus poiss ja naeratas. "19 vaid," sõnas ta siis hetkeks silmi kinni pannes.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:47

"Mõtlesin 30 pakkuda." sõnas Viancente tõsise ilmega, kuigi tegemist oli siiski sarkasmiga. Sarkasmi täis inimene.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:57

"Ega seegi väga palju pole," sõnas Hunter lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:00

"Kust ma tegelikult tean vana sa oled. Pärast mingi 40.aastane vampiirist pervert või nii." sõnas neiu kulme kergitades ning oma vee pudelist lonksu võttes.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:04

"Sa oled esimene, kes kohe alguses mu tõelisele loomusele pihta saab," lausus poiss ja muigas. Siis nõjatus ta veidi ettepoole ja piidles tüdrukut. "Räägi endast."
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:13

"Ma tean seda kuna ma tõmban selliseid ligi, mis parata." muigas Vian ja nõjatus vastu seina ristates käed rinnale "Mida sa teada tahad?"
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:16

"Mu salasoov on su verd lakkuda," lausus Hunter ootamatult ise ka üllatunud olles. See lihtsalt vupsas talt üle huulte. Siis aga keskendus ta tüdruku küsimusele. "Kõigest," sõnas ta mesise häälega, ent muigas siis.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:21

"Eee.." venitas Viancente samal ajal Hunterit vaadates. Hea, et ta suu lahti ei vajunud. Kuid tüdruk hakkas sellegi poolest naerma "Keegi pole vähemalt sellist soovi veel avaldanud." Neiu üritas siiski teemat endast vältida.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:36

"Mulle ei maitse veri," lisas Hunter turtsatades. Siis mõistis ta, et tüdruk üritab teemast kõrvale kalduda. "Ei lähe läbi, räägi endast."
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:41

"Kurat.. ma juba loodsin. Ma olen täiesti tavaline nooruk, kes on 18 saanud ning kellel on selline minevik nagu paljudel teistel noortel." kehitas neiu naeratades õlgu vältimaks noormehe pilku. Valetades tegi ta alati nii, aga paljud ei teadnud seda ning ilmselt ei saanud ka Hunter sellest aru.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olen korralik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Olen korralik
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Priamos :: Treeningplatsid :: Kehalise treeningu ala ilma relvadeta-
Hüppa: