Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Lilled, lilled, lilled Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Lilled, lilled, lilled Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Lilled, lilled, lilled Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Lilled, lilled, lilled Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Lilled, lilled, lilled Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Lilled, lilled, lilled Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Lilled, lilled, lilled Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Lilled, lilled, lilled Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Lilled, lilled, lilled Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Kelsie Miller
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Xena Harrow
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Rhys Holt
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Viancente Vega
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Sky Evans
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Noelle Mieux
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Andrea Chowelly
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 
Alison Medina
Lilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled MingiasionLilled, lilled, lilled Mingiasion 

 

 Lilled, lilled, lilled

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyPüh 25 Mai 2014, 20:25

Kelsie jalutas parki, neiu oli alati armastanud pargis viibimist. Siin oli rahulik ja väga kodune tunne.
Tüdrukule meeldis, kui teda ümbritsesid taimed ning talle tundus, et ta viibib justkui kuskil mujas siis kui ta lihtsalt taimede lähedal.
Kelsie võttis istet ühel pargipingil ja jäi kaugemal asetsevaid taimi silmitsema.

OT: Noelle
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyPüh 25 Mai 2014, 20:32

Noelle otsustas minna veidikene välja värskesse õhku ja samas talle meelidis rohkem väljas olla kui sees. Tüdruk jalutas parki. Tal meelids seal olla. See oli tore koht ja samas talle on alati taimrde keskel meeldinud ola. Ta on siiski ju nümf.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 11:48

Kelsie vaatas pargis ringi ning nägi kaugemal ühte enda liigikaaslast. Vähemalt neiu kaugemal sarnanes nümfidega Kelsie arust.
Kuna Kelsie'l polnud just eriliselt palju nümfidest sõbrannasid ajas ta ennast püsti ja jalutas äsja saabunud tüdruku juurde.
"Hei. Ma olen Kelsie." tutvustas ta ennast teisele tüdrukule. Kelsie lootis, et ta ei jätnud väga imelikku muljet endast.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 11:57

Noelle kõndis vaikselt edasi, ta ei pannud seda teist tüdrukut ennem tähele kui too tuli tema juurde ja tutvustas end. Ta naeratas korraks. "Hey, ma Noelle," lausus ta siis vastu talle. See tüdruk tundus olevat tema liigikaaslane, ehk nümf kuid ta ei olnud selles väga kindel. Samas tal ei ole kunagi eriti oma liigikaaslasest sõpru olnud ja üldse tegelt pole tal palju sõpru kunagi olnud.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 15:32

"Kas sa oled nümf?"küsis Kelsie, et enda arvamusele koheselt ka vastus saada. Kelsie jalutas tüdruku kõrval vaikselt edasi.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 15:37

"Olen küll ja sa ka jah?" Vastas ja samas küsis kohe vastu ka. Ta lihtsalt tahtis oma arvamuses kindel olla. Ta siis jalutas ka vaikselt edasi. Samas nautis seda värkset õhku enda ümber.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 17:43

"Jep." vastas Kelsie naeratades. "Ma loodan, et ma sind ära ei ehmatanud, et ma nii peale lendasin sulle, aga mul pole lihtsalt eriti nümfides sõbrannasid." seletas Kelsie. Ta tundis, et kummaliselt vabalt tüdrukuga vesteldes.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyEsm 26 Mai 2014, 20:55

"Pole hullu midagi. Inimesed on erinevad. Ega mul ka pole," lausus Noelle sellepeale naeratades. Tal ei olnud ju uue sõbra vastu midagi. "Kui vana sa oked?" Küsis ta siis midagi lampi.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:55

"17 ja sina?" küsis Kelsie naeratades. Kui ta ilmselt ei oleks naeratanud oleks ta Noellele jätnud arvatavasti kurja inimese mulje.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:46

"Ma olen 19," lausus on ta naeratades. Ta oli siis vanem ja enamasti ta ongi vanem oma sõ
pradest. Ta istus siis ühele pingile ja näitas käega oma kõrvale,et Kelsie istuks sinna.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:33

Kelsie võttis istet Noelle kõrval ning vaatas taevasse kus triivisid üksikud pilvepadjad. "Kas see on normaalne, et ma olen nümf aga kardan hiiri?" küsis Kelsie Noellelt muiates.
Tagasi üles Go down
Andrea Chowelly
Kohmakas
Andrea Chowelly


Postituste arv : 8
Join date : 27/05/2014

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:39

Noelle vaatas tüdruku piile. "Minu arust küll. Ma kardan ämblike," lausus Elle siis sellepeale. See oli siiski tõsi. "Ja kõrgust," lisas ta veidikene hiljem.

OT: ma liiga laisk, et kasutajat vahedatap
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:42

"Mul pole ämblikute ega kõrguste vastu midagi, õnneks." lausus Kelsie ohates. "Ma kohe pean ütlema, et mulle meeldivad su juuksed." ütles Kelsie. Neiu oli üsna veendunud, et Noelle arvab, et ta on imelik.
Tagasi üles Go down
Andrea Chowelly
Kohmakas
Andrea Chowelly


Postituste arv : 8
Join date : 27/05/2014

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:51

"Nojh. Kunagi kukkusin kõrgelt ja noo murdsin jala ja käe luu peale seda ma kardan seda," lausus Noelle siis. "Oh, tänan," lausus Elle muigega. Ta armastas oma juukseid ka. "Ega sinu omad ka on kenad," lausus ta siis vastu.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:54

"Autch." ütles Kelsie ning kujutas ette, kuidas see võis välja näha. Ilmselt oli see väga valus, aga Kelsie ei osanud valu suurust määrata, sest tal endal polnud kunagi ühtegi luumurdu olnud. Kuna teema läks juustele siis küsis Kelsie järgmise küsimuse nende kohta "Kas sa värvid neid?"
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyNelj 29 Mai 2014, 15:46

"See oli jaa valus," lausus Noelle siis vaikselt. Ta ei tahtnud enam seda kogemust meenutagi eriti. Ta unustaks selle heameelega aga ta ei suuda seda kuidagi teha. Enamus halbu mälestusi jäetakse siiski meelde. "Ma ei ole kunagi oma juukseid värvinud, see on loomulik värv," lausus ta naeratades. "Sa?" küsis ta siis vastu.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyReede 30 Mai 2014, 17:48

"Aegajalt teen juustesse heledamaid salke." vastas Kelaie naeratades Noelle'le
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
Looduskatastroof
Noelle Mieux


Postituste arv : 55
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Noel, Elle, El
Vanus:: 19
Rass:: Nümf

Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled EmptyReede 30 Mai 2014, 21:18

"Ahah," oskas Noelle sellepeale vaid öelda. "Ma ei ole raatsinud oma juukseid värvida. Pidev värvimine pidavat neid kahjustama, kuulsin kuskilt kunagi," pidi ta siis ära mainima.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lilled, lilled, lilled Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilled, lilled, lilled   Lilled, lilled, lilled Empty

Tagasi üles Go down
 
Lilled, lilled, lilled
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Priamos :: Park-
Hüppa: