Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Olen korralik - Page 4 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Olen korralik - Page 4 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Olen korralik - Page 4 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Olen korralik - Page 4 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Olen korralik - Page 4 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Olen korralik - Page 4 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Olen korralik - Page 4 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Olen korralik - Page 4 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Olen korralik - Page 4 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Kelsie Miller
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Xena Harrow
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Rhys Holt
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Viancente Vega
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Sky Evans
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Noelle Mieux
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 
Alison Medina
Olen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 MingiasionOlen korralik - Page 4 Mingiasion 

 

 Olen korralik

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 14:48

"Ma olin siis paar kuud 16 olnud. Ma jõudsin õhtul ligi poolteist tundi hiljem koju ehk poole 12 ajal. Ma nii hästi mäletan seda päeva. Maja oli pealnäha tühi ja kedagi ei tundunud olevat. Ma olin ramp väsinud ja siis ma tegin ka suure vea. Ma unustasin toaukse lahti. Ma olin maja tühjuse suhtes karmilt eksinud. See maksis mulle kätte ning seda ööd ma ei unusta. Tead ma oleks pigem kannatanud ema karme sõnu või isa löömist." sõnas tüdruk jäädes lõpus aina vaiksemaks. Ta üritas vältida sõnu "vägistamine" või "ära kasutamine". Ta ei suutnud endiselt leppida mõttega, et see oli juhtunud ning vihkas end sellepärast. "Aga selles ma ei saa kedagi teist, kui ainult ennast süüdistada."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:05

Hunter jäi peaaegu liikumatuks. Poisi pilk pöördus maha ja ta oli totaalselt muserdatud. Alles nüüd jõudis talle kohale, kuidas oli poisil vedanud, et ta jäi üksi. Nii oli ta iseenda peremees, lisaks suutis ennast ka kaitsta. Keegi ei teinud temast välja, kuid vähemalt ei tekkinud tal probleeme teiste inimestega. Hunter ei suutnud uskuda, et nende külas, kus nad peaksid ju tegelikult kokku hoidma, juhtus kõikvõimalikke asju. Poisi süda muutus raevukaks, ent ta raputas selle tunde maha. Ta pidi olema tasakaalukas. Seda pidid amatsoonid olema, kuigi alati polnud see nii lihtne kui tundus.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:13

"Algul oli raske elada selle mõttega. Ma muretsesin endale isegi illegaalselt relva, aga viskasin selle jõkke. Peale seda ma koju tagasi ka ei läinud. Ma ei suutnud." lõpetas neiu enda lõputuna näiva eluloo. Tüdruk tundis kergendust, et sai seda kellegagi jagada, samas ta kartis endiselt, kas selle jagamine kellegagi oli hea idee.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:31

"Mul on kahju. Ma...ma tean, et see ei muuda midagi. Aga ma olen sulle toeks, kui sa vajad. Sul on olnud väga raske elu ja ma mõistan sind täielikult," suutis Hunter lõpuks rääkida. Ta lootis, et tüdruk usaldab teda. Poiss ei leidnud kuidagi õigeid sõnu ning oli sellepärast natukene kurb. Hunt tõesti lootis, et Viancente suudab mõista, et Hunter on talle alati toeks kui vaja.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 15:37

"Hunter, mida see tattoo tegelikult tähendab?" küsis Vian üritades nüüd teemat rohkem noormehe elule viia. Ta ei saa usaldada täielikult inimest keda ta ei tea. "Ma tean väga hästi, et peaaegu ükski tattoo pole kellegi niisama või ta ei lase niisama seda teha. Muidugi on selliseid, aga siiski."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:22

Hunter teadis nüüd, et võib sellest tüdrukule rääkida. Peaaegu mitte keegi polnud selle tähendusest teadlik. "See on minu jaoks veidi valulik teema, aga olgu." Poiss hingas korraks rahulikult ja alustas siis: "See lind, kes mu tätoveeringul on... ma leidsin ta nooremana metsas haavatuna. Kui ta mulle otsa vaatas, siis ta pilk puuris mu sisse ning ma pidin ta kaasa võtma. Kutsusin teda Linnuks. Hoidsin teda lindu enda toas, peitsin teda oma isa eest. Ta kosus, sai üsna pea terveks ja hakkas minuga igal pool kaasas käima. Vaid umbes pool aastat saime olla parimad sõbrad, kuni mu isa linnu avastas. Raevus, et tema poeg elab õnnelikumalt kui ta ise, tappis ta ühel ööl Linnu. Kuid Linnust sai minu tee vabadusse. Kui poleks olnud teda, oleksin ma arvatavasti murdunud. Ja see tätoveering... see tuletab mulle alati meelde teda, olles mulle ühtlasti toeks kui ka mälestuseks..." Hunteri käsi liikus hetkeks automaatselt oma tätoveeringu juurde ning siis tagasi pingile.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:32

Viancente noogutas ning silmitses enda ette. Ka tema omas kahte tattood ning neilgi oli oma tähendus. Need ei olnud muidugi nii suured, kui Hunteri oma.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:36

Justkui tüdruku mõtteid aimates, näitas Hunter tema käele tätoveeritud lindudele. "Mida need tähendavad?" uuris ta siis sõbralikult.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:41

"Vabadust, võimalust edasi minna, lennata, olla vaba - oleneb kuidas vaadata. Lasin selle paar kuud peale kodust jalga laskmist teha." naeratas Vian vastuseks. Talle meeldis see tattoo väga ning ta ei ole kahetsenud selle tegemist. "Ja kus juures see ei ole mu ainus."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:46

"Tähendusrikas ja ilus," sõnas Hunter naeratades. Kui tüdruk mainis, et see pole ainus, muutus poiss uudishimulikuks. "Ja teine?" küsis ta, lootes et see pole kuskil kannika peal. Hunter poleks seda muidugi tüdrukust oodanud, seega tundus loogiline, et tätoveering seal ei asu. Loodetavasti.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:56

"Ma tänan, aga teine.." sõnas Viancente nüüd natukene taha poole nõjatudes ja enda topi äärt pisut üles poole tõmmates ja dressipükste äärt alla poole lükates. "Hiina keelest luck ehk õnn." naeratas neiu.

OT:
Pilt:
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:28

Hunteri käsi sirutus tüdruku poole ja ta tõmbas sõrmega üle kahe hieroglüüfi. Siis avastades, mida ta just teinud oli, tõmbas poiss kiirelt, ent võimalikult märkamatult käe tagasi. "Hea valik," kiitis ta tüdrukut ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Viancente Vega
Kuuuuuuuuuuuum
Viancente Vega


Postituste arv : 61
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: VV, Vian või mõni su enda mõeldud.
Vanus:: 18.
Rass:: Amatsoon.

Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:35

Tüdruk muigas ainult poisi teo pärast ja lasi mõlemast riideesemest lahti lükates pluusi tagasi oma kohale. "Ma tänan." naeratas Viancente vastu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olen korralik - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olen korralik   Olen korralik - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Olen korralik
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Priamos :: Treeningplatsid :: Kehalise treeningu ala ilma relvadeta-
Hüppa: