Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Mereäärsetes koobastes - Page 2 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Kelsie Miller
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Xena Harrow
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Rhys Holt
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Viancente Vega
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Sky Evans
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Noelle Mieux
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 
Alison Medina
Mereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 MingiasionMereäärsetes koobastes - Page 2 Mingiasion 

 

 Mereäärsetes koobastes

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:45

"Neil oli vist üks silm? Kui ma neid ette kujutan, siis tuleks silme ette nagu koopainimene," lausus Sky muiates. Jah, ta teadmised ei olnud just kõige laiemad, kuid selleks ta ju Xenalt küsiski, kas too tema teadmisis suurendaks.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:48

Xena naeris. "Noh, jamh. Ühe silmaga on need originaalsed tõesti, kuid, et koopainimene? Mitte päris. Nad näevad siiski paremad välja. Kükloophübriidid on neist muidugi mitu korda normaalsemad. Siiski kaks silma, parem mõistus. Aga nad on osavad vähemalt mõõkade meisterdamise. Ja vibude. Mis sa arvad, kelle kätetöö see sinu oma on?" Naine naeratas. "Okei, nendest ma tegelikult eriti ei tahagi rääkida. Fuuriad? Kui palju sa neist tead?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:57

"Pean vist ütlema, et õnneks mul nendega kokkupuude puudub," lausus Sky ning hakkas oma ajusoppidest otsima mälestusi hetkedest, mil vanaema talle fuuriatest rääkis. "Nad suudavad vist inimesi hulluks ajada, kui ma muidugi õigesti mäletan," Nüüd tundis Sky ennast juba eriti lollina.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:01

"Jah, sul on täiesti õigus. Võimukad olendid, enamasti naised. Nad on ka Priamose kohtumõistjad. Kui otsustatakse, et inimene on süüdi, siis nad pööravad tõesti tema mõistuse ümber. Seda tagasi keerata on peaaegu vöimatu. Ma vöin sulle neist mõne legendi rääkida, kui oled huvitatud?" pakkus naine.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:09

"Oh, kõlab põnevalt," läks Sky elevile. Sellised jutud on neidisele alati huvi pakkunud ja nüüd kui tuli võimalus neid kuulata ei kavatsenudki Sky sellest keelduda.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:14

"Fuuriad kuuluvad ühtede kõige vanemate jumaluste hulka. Nad olevat tekkinud verest, mille taevajumal Zeus ja esimene maailma valitseja Uranos valas, kui poeg Kronos ta kastreeris. Koos fuuriatega tekkisid sellest verest kohutavad gigandid, kes on nüüdseks välja surnud. Ma ei tea, kas see just päriselt nii oli, aga jah..." Xena naeratas. "See müüt oli küll lühike, aga ma arvan, et mõne teise rassi kohta teaksin isegi rohkem, kui sa vaid teada soovid. Nüüd ongi vist alles jäänud amatsoonid?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:23

"Nagu ma aru olen saanud, siis amatsoone vist leidub kõige rohkem?" arutles Sky. Järelikult olid nad kõige tavalisemad? "Ma järeldan, et nad on relvadega head, kuna nende isa on sõjajumal," lausus ta veel. Loodetavasti ei pannud ta oma teadmistega väga mööda.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:25

"Just, just, just. Nad on närvipõimikutega nii osavad. Üks niets õpetas mindki. Täiesti imeline. Ja nad suudavad puude otsas turnida paremini, kui keegi teine. Aga sireenid... Äkki räägid neist pikemalt hoopis mulle, kuig üht teist ma isegi tean?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:47

Sky naeratas. Oli tore, et keegi tundis huvi sireenide kohta ja just tema sai olla oma teadmiste edasijagajaks. "Millest ma siis alustan? Meie esivanemateks olid siis algselt imekaunid olendid, poolnaine ja poollind. Neid peetakse südamelt pahatahtlikeks, sest sireenid kasutavad oma võimet, lauluga teisi ära võluda, pahatahtlikult, enesekasuks ära." Ta vaikis hetke, et mõtteid koguda. "Ma lükkaks muidugi selle pahatahtlikkuse väite ümber, aga ega ma peale oma perekonna rohkem ühtegi sireeni kohanud polegi siiani,"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:01

"Heh. Lahe. Aga ega see pahatahtlikus on ajaga teist vast lahku kasvanud, kui teil oma annet omakasupüüdlikult kasutada pole vaja," arvas Xena ja naeratas jällegi. "On sul sireenidest mõnd põnevat lugu äkki?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:13

Ainuke sireenidega seotud lugu, mis Sky mõtetes tiirles, oli seotud tema vanemate kadumisega teadmatusse. Ja selle asjaolud jäid tüdrukule vanaema surma pärast teadmatuks. "Hetkel küll ühtegi lugu ei meenu," lausus ta tasaselt ning viis pilgu krobedale koopaseinale. "On äkki sul midagi põnevat rääkida mõne rassi kohta, mida ma veel teadma peaks?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:42

"Ehk siis kentaurid. Ma ei tea nende kohta muidugi väga palju. Inimese üla-ja hobuse alakeha." Naine üritas võimalikult täpset infot meelde tuletada.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:02

"Oled sa ise mõnda kentauri kohanud?" uuris Sky, sest ta ise ei olnud oma silmaga oma 19. eluaasta jooksul mitte ühtegi kentauri näinud.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 08:58

"Jah, üks kord elus. Ta oli tore, aga ega ma rohkemat ei mäleta. Isegi siin Priamosel ei ole neid hetkel. See on tegelikult päris veider. Nad on peaaegu välja surnud." Naine naeratas kurvalt.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sponsored content





Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mereäärsetes koobastes   Mereäärsetes koobastes - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Mereäärsetes koobastes
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Mereäärne ala-
Hüppa: