Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Kui pimedus saabub - Page 3 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Kelsie Miller
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Xena Harrow
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Rhys Holt
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Viancente Vega
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Sky Evans
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Noelle Mieux
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 
Alison Medina
Kui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 MingiasionKui pimedus saabub - Page 3 Mingiasion 

 

 Kui pimedus saabub

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 3 EmptyKolm 28 Mai 2014, 16:41

"Oleks-oleks," lausus poiss noogutades. "Räägi mulle kõigest, mida ma teadma peaksin," sõnas ta siis naeratades.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 3 EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:02

"Ega mul midagi erilist nagu polekski rääkida," lausus Sky pilgu taevasse viies ja sõnu otsides. " Niisiis, olen ma Priamose siiani ainukese sireeni perekonna järeltulija. Siiani pole ühtegi teist sireeni, peale oma pere kohanud. Mu vanemad kadusid mulle siiani teadmata põhjusel kui ma alles väga pisike olin ja sellest ajast on mind kasvatanud mu vanaema, kes mõned aastad tagasi suri. Olen terve elu siin elanud, peamiselt nagu üksik hing. Mingil põhjusel isoleeris vanaema mu välismaailmast, ilmselt kartes, et minuga võib midagi juhtuda." jutustas Sky tasasel häälel, seda pigem sellepärast, et öisel ajal tundusid absoluutselt kõik hääled liialt valjud.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Kui pimedus saabub - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 3 EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:30

"Aga ma oletan, et sa said oma vanaemaga hästi läbi," sõnas Hunter ning lähenes tüdrukule veelgi nii, et nende kehad kokku puutusid. Poiss polnudki eriti selle peale mõelnud kas tal on vanavanemaid kuskil, kuid isegi kui ta mõtleks, ei hooliks ta enam sellest.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
Kuuuuuuuuuuuum
Sky Evans


Postituste arv : 60
Join date : 23/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Ava, Avy, Syke
Vanus:: 19
Rass:: Sireen

Kui pimedus saabub - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 3 EmptyKolm 28 Mai 2014, 17:54

"Jah, me olime vägagi lähedased," lausus Sky õrnalt naeratades. "Vahest öösel tähti vaadates mõtlen, et temagi on seal üleval tähtede juures" neiu osutas sõrmega taevasse "nii on lihtsam mõelda, kui lihtsalt, et ta vedeleb kusagil sügaval mulla all ja kõduneb kirstus,"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui pimedus saabub - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui pimedus saabub   Kui pimedus saabub - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui pimedus saabub
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Varemed-
Hüppa: