Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Mittesuitsupaus Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Mittesuitsupaus Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Mittesuitsupaus Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Mittesuitsupaus Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Mittesuitsupaus Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Mittesuitsupaus Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Mittesuitsupaus Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Mittesuitsupaus Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Mittesuitsupaus Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Kelsie Miller
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Xena Harrow
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Rhys Holt
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Viancente Vega
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Sky Evans
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Noelle Mieux
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Andrea Chowelly
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 
Alison Medina
Mittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus MingiasionMittesuitsupaus Mingiasion 

 

 Mittesuitsupaus

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 15:33

Oli juba pime kui Hunter mõtlemata pangale suundus. Ta komistas esialgu küll korralikult, kuid lõpuks harjusid silmad ära. Jõudnud pankrannikule, kõndis poiss ääreni ja vaatas alla. Hunt kuulis vaid tormise mere kohinat ja lainete laksumist vastu kaljut, kuid näha polnud midagi. Korraga tabas teda selja tagant tuulehoog ja poiss oleks peaaegu oma vibu alla merre kukutanud. Hunter mõtiskles, miks ta selle üldse kaasa võttis ja jõudis siis arusaamisele, et selline on tema harjumus.
Mõne aja pärast võttis ta kaljuserval istet, kuid peagi andis väsinud kehale alla ning heitis pikali, jalad üle kalju ääre rippumas. Poiss sulges silmad ja kuulas merekohinat.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:08

Kelsie jalutas mööda teerada kuni jõudis pankrannikuni. Tüdruk oli siin viibinud kordi.
Kui ta aeglasel sammul pankrannikule lähedamale astus eristasid ta silmad peagi inimese kuju.
Kelsie mõtles, kas võtta maast mingi kivi ja seda enda kaitseks kasutada, kui ta peaks teda ründama, aga kui väga vaja saab ta selle olendi ka alla lükata.
Kelsie jalutas lähedamale ja siis sai ta aru, et inimese kuju oli poiss.
"Magad või?" küsis Kelsie. Tüdruk mõtles ka jalaga poisi õla tokamisele, kuid kuti kõrval oli ka vibu ning kutt oleks saanud Kelsie jalast täits vabalt kinni võtta ja ta alla lükata - mis tähendas seda, et plaan jäi ära.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:25

Hunteri silmad plõksatasid lahti, kui keegi tema kõrval rääkis. Kas ta oli tõesti siin tukkuma jäänud? Kindlasti mitte midagi sellist, mida ta teha tohiks. Poiss pilgutas veidi silmi, kuni ta oli jälle nägemisvõimeline ning tõusis siis istukile. Hunt pööras pea võõra poole, kes oli ilmselgelt tüdruk, juba häälest aru saades.
"Ee... enam mitte," lausus poiss ja naeratas, kuigi loomulikult oli see pimeduses peaaegu, et eristamatu. Hunter küll veel veidi kõhkles - ta ei teadnud, kes võib võõras olla, kuid tutvustas sellegipoolest ennast: "Hunter Wiley ja sina?"
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:29

"Kelsie Miller."lausus Kelsie. Kuna Hunter ei tundunud mingi sarimõrvarina võttis Kelsie istet kivisel pinnal. "Siin on üsna ohtlik magada, kui sa alla ei taha kukkuda." muias Kelsie ja vaatas taevasse.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:45

"See oligi mu plaan tegelikult," sõnas Hunt ja muigas samuti. Poiss rõõmustas, et ta üle pika aja kellegagi loodetavasti rääkida saab. See polnud küll kindel, aga kes teab.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:50

"Ahah. Eee, kahju, et ma su plaani nurjasin siis?" lausus Kelsie ja vaatas korra Hunteri poole, kuid keeras siis pilgu taevasse tagasi.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 16:53

"Ma luban, et ma ei kuku siit alla," lausus poiss muuseas, kuid pöördus siis tüdruku poole. "Mis sind muidu siia tõi?" uuris ta sõbralikult, üritades pimeduses tüdrukut täpsemalt näha.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyReede 23 Mai 2014, 17:06

"Väga tore, sest ma ei oskaks sind siit ilmselt ära päästa." ütles Kelsie ja ronis panga ääreni ja vaatas siis sealt laineid. "Ja mulle meeldib öösiti väljas käia. Rahulikum kui päeval."vastas Kelsie Hunteri küsimusele. "Ja ma küsiksin sama küsimust ka sinu käest."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 09:32

"On tõesti rahulikum," nõustus Hunter tüdrukuga ja silmitses merd. "Ma ei suutnud kuskil olla ja siis ma justkui lihtsalt sattusin siia," lausus poiss ja pööras siis pea tüdruku poole. "Kes sa muidu oled? Kentauri välistaksin ma ilmselgelt." Hunt naeratas lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 13:41

"Õhtuti peaks toas olema, magama." lausus Kelsie naeratades. Ilmselt normaalsed inimesed seda hetkel tegidki.
"Ega, kui väga vaja on ma võin kentauri ka mängida." lausus Kelsie."Tegelikult olen ma nümf."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:04

"Kui sa oleksid käskinud mul seda arvata, siis oleks see vist mu esimene pakkumine olnud," lausus Hunter muigega. "Ma olen rohkem ööinimene, see on mul loomuses," lisas ta eelnevale veel vastuseks. Poiss rõõmustas salamisi, et ta ei olnud enam üksi.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:29

"Ja mis sa oled siis?"küsis Kelsie naeratades. "Peab tõdema, ega sa just sireeni moodi välja ei näe. Kentauri ma välistaks ka."
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:41

"Ma tegelikult olen kentaur, liiga pime on, et sa seda näeks," lausus Hunter muigega. "Aga ma ei valetaks, kui ma ütleksin, et ma olen amatsoon." Hunteri silmad harjusid pimedusega üha paremini, mis võttis arvatavasti üleväsimuse tõttu nii kaua aega. Ta võis juba aimata tüdruku välimust ning Hunt pidi tõdema, et vähemalt pimeduses tundus ta ilus ning uskus, et valges võib olla veel kaunim. Üleüldse olid ju nümfid alati olnud ilusad.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:48

"Ahah. Olgu." lausus Kelsie. "Ja ma eeldan, et sa oskad siis vibu kasutada.. kui ma näen õigesti ja su kõrval on vibu." lausus neiu ja kissitas silmi, et vibu moodi kujutist veidi detailsemalt silmitseda, kuid pimedus ei andnud selleks just väga suurt võimalust.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:54

Hunter soovis, et tal oleks huumorisoont, aga kahjuks see tal vist enamuse ajast puudus. Kui tüdruk vibu mainis, lipsas poisi pilk automaatselt sellele. "Jah, ma armastan vibusporti," tõdes ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:58

"Kas sul nooled on ka kaasas?"küsis Kelsie huvi tundes. Ta tahtis teada, kui täpselt Hunter lasta suudab ja ta ei märganud kuti ümber kusagil nooli. Võibolla oli see tingitud pimedusest.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 17:07

Poiss naeris sõbralikult. "Loomulikult, ma kannan neid alati endaga kaasas." Siis võttis ta oma seljalt väikese nooletupe, milles oli umbes 10 noolt. Poiss ei imestanud, et tüdruk polnud neid näinud. Nooletupp oli üsna märkamatu ning väljas oli kottpime.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 17:10

"Näita kuidas sa lased, kuigi ma visti ei näe seda." muigas Kelsie ja vaatas siis ümberringi, et leida mingit parajat märklauda, kui Hunter on nõus ühe noole lendu laskma.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 17:13

Kelsie mõte pani Hunteri kergelt naerma. "Kas sul valgust ei ole näidata millegagi?" küsis ta uudishimulikult. Poiss ei pannud Kelsie uudishimulikkust pahaks, olgugi, et Hunter ei olnud oma hea vibulaskmisoskusega mingi eputaja.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 17:33

"Eee.." neiu lõi kätega vastu enda püksitaskuid ning tema parema käe alla jäi telefon. "Tundub, et on." lausus kelsie ja võttis taskust telefoni välja. Kuna tüdruku telefonil puudus selline asi nagu taskulamp võttis Kelsie enda kõige eredama app'i lahti ja näitas sellega siis kogemata kutile silma. "Ups." muigas Kelsie ja keeras telefoni Hunteri näolt minema.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 17:40

Hunter pomises tasakesi jess, kui Kelsiele telefon kätte jäi. "Auts," hüüatas Hunt peaaegu, kui tüdruk talle kogemata valgust näkku lasi. Poiss pidi veidi silmi pilgutama, et korralik nägemine tagasi saada ning tõusis siis püsti. Ta ulatas Kelsie poole käe, et tüdrukut ka püsti aidata.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:29

Kelsie naeratas ning võttis poisi käest kinni ja tõusis püsti. Tüdruk tegi enda teksad kiirelt puhtaks ning näitas siis enda telefoniga Hunteri poole. Seekord küll mitte näkku.
"Kuhu sa sihtida kavatsed?" küsis Kelsie, et valgus keerata Hunt'ilt 'märklaua' poole.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:37

"Näita valgust sinnapoole," sõnas Hunter ja näitas käega eemal asuvate puude poole. "Mõni neist sobiks?" uuris ta, mõeldes kui palju sinna umbes vahemaad oleks.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:50

Kelsie suunas enda telefoni ekraani puudele. "Kui sa sinna välja lased siis sobib küll jah." muigas neiu Hunteri poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:40

"Olgu, teeme nii," lausus Hunter ja võttis tupest noole. Siis vinnastas ta vibu ja lasi noole vastu keskmist puud. Hunt naeris vaikselt ja vaatas Kelsie poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mittesuitsupaus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus Empty

Tagasi üles Go down
 
Mittesuitsupaus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Pankrannik-
Hüppa: