Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Metsas jalutamas Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Metsas jalutamas Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Metsas jalutamas Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Metsas jalutamas Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Metsas jalutamas Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Metsas jalutamas Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Metsas jalutamas Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Metsas jalutamas Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Metsas jalutamas Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Kelsie Miller
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Xena Harrow
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Rhys Holt
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Viancente Vega
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Sky Evans
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Noelle Mieux
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Andrea Chowelly
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 
Alison Medina
Metsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas MingiasionMetsas jalutamas Mingiasion 

 

 Metsas jalutamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyReede 23 Mai 2014, 14:44

Xena oli tulnud metsa, et teistest veidike aega eemal olla. Paar tundi tagasi oli ta poolsurnuks ehmatatud ühe kükloobi poolt. Ta mõtles kontrollida ka mõnda oma jäneselõksudest.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyReede 23 Mai 2014, 15:06

Hunter oli juba teab kui kaua metsas olnud. Ta ronis ühe puu otsa ja jäi sinna istuma. Mõnda aega hiljem kuulis ta aga krabistamist ning märkas jänest. Poiss haaras kiirelt vibu ja lasi jänest, see polnud tema jaoks mingi probleem. Siis võttis ta natuke köit ning sidus jänese ühe oksa külge, piisavalt kõrgele, et mõni loom seda kätte ei saaks ning otsustas hiljem sellele järele minna. Siis märkas ta veel jäneseid ning asus neid esialgu puu otsast jälgima. Loomad ei pannud teda tähele, mis oli Hunteri arust veider. Arvatavasti olid need jänesed kusagilt kaugemalt ning ei osanud ohtu tunnetada. Mõne aja pärast lasi ta kaks maha ning rahus lubas teistel minema karata. Siis sidus ta tapetud eelmise juurde ja ronis uuesti puu otsa. Seal istuski ta taas mitu tundi, kuni kuulis kellegi lähenemist.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyReede 23 Mai 2014, 19:30

Xena tajus juba eemalt, et keegi on läheduses. Ta otsustas sellele esialgu mitte erilist tähelepanu pöörata, vaid jätkas oma teed. Siiski veidi ettevaatlikumalt. Ta istus lõpuks selle sama puu alla, kus poiss oli. Seda ta aga ei teadnud. Xena märkas varsti, et seal puu otsas on keegi, pole loom, vaid keegi teine. Siiski oskas see "keegi" end väga hästi varjata, sest algul ei olnud naine tähelegi pannud, et ta just selle puu alla istus, kus poiss oli. "Ma loodan ainult, et sa kükloop pole," sõnas Xena lõpuks veidike irooniliselt, jäädes ootama vastust.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 09:26

Hunter istus endiselt liikumatult 10 meetri kõrgusel puu otsas, kui võõras täpselt tema puu juurde maha istus. Poiss oskas olla täiesti hääletu ja puu istudes sai ta nautida vaikust. Kui Hunter taipas, et võõras oli teda vist imekombel märganud, pani ta vibu selga ning ronis kergusega mõni meeter allapoole ning hüppas siis samblale. Ta teadis, et võõras oli midagi öelnud, kuid Hunter oli liiga kõrgel ja oma mõtetes, et seda tähele panna. "Mis sa ütlesid?" küsis ta väikese naeratusega. Võõras neiu/naine tundus talle tuttav, arvatavasti oli poiss teda varem näinud.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 13:52

Xena vaatas koheselt poisi poole. "Ma lihtsalt lootsin, et sa kükloop pole. Üks neist ehmatas mind ennem mõnusalt. Üldse on need olevused päris tüütud." Naine naeratas veidike. "Las ma pakun.. sa oled amatsoon?" Arvestades tema puudel ronimis ja vaikimisvõimet oli seda kerge eeldada. Xena ei hakanud end kohe tuvustama, vaid ootas, et poiss sellega ise alustaks.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:09

Hunter viis pilgu üle võõra naise. Ta tundus olevat poisiga üsna samas eas, kui siis natukene vanem. Temast välimusest võis kohe järeldada, et naine on tugev ja treenitud. Arvatavasti amatsoon - kuigi poiss oleks pidanud teda siis teadma või näiteks sõdalane, mis tundus kohe kindlasti tõenäolisem. Nagu tavaliselt kellegagi tutvudes, läks jutt alati rassile ja nii ka seekord. "Õigesti pakkusid," lausus poiss naeratusega ning jätkas siis: "Kükloobide koha pealt võin ma vist isegi nõustuda, enamjaolt." Hunter jäi korraks vait, kuid oleks tahtnud siis endale vastu pead laksata. "Mina olen muidu Hunter," lisas ta kiirelt, endiselt kergelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:15

Naine muigas. "Xena," tutvustas ta omalt poolt. Seejärel vaatas ta kuidagi naljaka ilmega poisi poole. "Kui vana sa oled?" küsis ta otsekoheselt. See oli küsimus, mida naine esitas suhteliselt tihti, sest selle arvestamine suhtlemises tundus tema jaoks oluline. Samas oli selline küsimus kuidagi ehmatav mõnedele. Kuigi Xena arvas, et tollele amatsoonidele tundub see normaalsena. Hunter ei tundund temast eriti palju noorem ega vanem. See sobis naisele perfektselt.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:19

Hunterit ei heidutanud naise küsimus. Niivõinaa oleks peagi ka tema seda küsinud. "19," vastas poiss sõbralikult. Lihtsalt muuseas otsustas ka tema pärida naise kohta: "Millisest rassist sina oled? Kui peaksin pakkuma, siis mu valik langeks sõdalase peale." Poiss naeratas taaskord, jättes endast kindlasti totaka mulje.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:21

"Mjaa, õieti pakkusid," nõustus Xena ja heitis pilgu oma riietele. "Kas ma olen sind siin varem näinud?" uuris ta siis, sest Hunti nägu tundus nagu tuttav ja ei tundunud kah.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:25

"Võimalik ja mittevõimalik," sõnas poiss. "Ma olen sind kindlasti varem näinud, aga rääkinud küll mitte," lisas ta veel. Hunter võttis maas istet ning pani vibu enda kõrvale. Kuna Xena oli seda temalt küsinud, otsustas poiss ka ise uurida. "Ja kui vana sina oled?" esitas Hunt naisele küsimuse.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:28

"Paku," naeris Xena. Nagunii polnud tal midagi teha ega millestki erilisest kellegi teisega rääkida, nii et nüüd oli tal lõpuks vaba aega. Mõelda vaid, äkki saab ta endale veel sõbra?
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:38

"Aga kui ei paku?" küsis Hunter kerge kulmutõstega vastu, suu kergelt muigel. Talle tegelikult ei meeldinud pakkuda, poiss lihtsalt kartis, et paneb niikuinii tohutult mööda.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:40

"20," andis Xena alla. See polnud küll suurem asi "alla andmine", kuid siiski.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:43

Hunter naeratas. "Vanem kui mina," lausus ta siis niisama, imiteerides tõeliselt kurba nägu, mis kahjuks vist väga ei õnnestunud.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:46

"Jah, beebi," vastas Xena ja muigas. Ta ei teadnud, kust see tema "huumorisoon" nüüd järsku välja tuli. Seejärel kadus tema naeratus. "Ma polegi tavaliselt nii naerusuine... Kas sulle hobused meeldivad?" küsis naine siis.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 16:50

"Ei ütleks, et beebi," vastas Hunter kerge naeratusega. Kui Xena teema hobustele viis, pidi Hunter noogutama. "Meeldivad küll. Enamus arvab, et ma olen imelik, aga ma ei tea, tundub aus, kui kannan loomade eest hoolt, kui ise teisi jahin." Hunter polnud kindel, kas Xenale tema mõte kohale jõudis, sest tal ei tulnud selle väljendamine just kõige paremini välja.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:35

"Ahjaa, teie olete ju ka kütid," pomises ta poolkuuldavalt ja siis juba valjemal häälel: "Minu arvates teeb loomadest hoolimine inimese palju positiivsemaks ja erilisemaks," ütles ta. "On sul ka oma hobune?" küsis ta siis, sest poiss hakkas temas juba suuremat huvi äratama.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:40

Hunter naeratas, kui Xena oma arvamust avaldas. "Mul on hea meel, et ka sina nii arvad," sõnas ta. Kui naine temalt hobuse kohta küsis, poiss noogutas. "Aga kuidas on lood sinuga?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:42

"Mul on kah. Argo on tema nimi," vastas Xena. "Pole vist kedagi, keda ma rohkem austaks," ütles ta naeratades. Ta jäi mõtlema, kuid tahtis ka poisi hobusest midagi kuulda. Vaikus venis ja lõpuks ta küsiski: "ja sinu hobune?" Selle all pidas ta silmas väikest kirjeldust.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:46

"Angelfire," lausus Hunter ja muigas. "Tal on üsna põnev nimi, mis läheb tema loomusega kokku. Ühel hetkel ingel, aga siis..." Poiss tegi väikese pausi naeratamiseks. "Muidu on ta veel üsna noor, kõigest kaheksa."
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:48

"Oh, Argo on natukene vanem." Xena naeratas. "Millal sa ta endale said?" uuris ta siis, lootes, et poissi ei tüüta tema pärimine.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:52

"Juba varsana, kuid vahepeal oli ta ühe teise isiku käes, kes teda ratsatas ja nii," lausus poiss naeratades. "Ehk siis teismelisena ja tänu sellele olen kõikvõimalikke lollusi ka temaga teinud." Hunter muigas ja pöördus siis Xena poole: "Ja sina?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyLaup 24 Mai 2014, 18:54

"Varsast saati. Üks amatsoon aitas teda küll ratsastada, kuid ülejäänud aja on ta minuga olnud. Argo on tegelikult väga eriline ja hästi treenitud. Tead, ma mõtlesin, et me võiks kunagi koos ratsutama minna." Xena naeratas.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyTeis 27 Mai 2014, 14:23

"Võiksime küll, tavaliselt ma sõidan üksinda, seega kuluks vaheldus ära," nõustus poiss igati Xenaga. Tema meelest oli see tore mõte.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:03

"Jah, millal?" küsis naine koheselt, sest talle meeldis plaane ette teha ja pealegi ei teadnud ta absoluutselt, millal poisil vaba aega on.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Sponsored content





Metsas jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas Empty

Tagasi üles Go down
 
Metsas jalutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Muu :: Arhiiv-
Hüppa: