Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Mittesuitsupaus - Page 2 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Kelsie Miller
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Xena Harrow
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Rhys Holt
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Viancente Vega
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Sky Evans
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Noelle Mieux
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 
Alison Medina
Mittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 MingiasionMittesuitsupaus - Page 2 Mingiasion 

 

 Mittesuitsupaus

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:13

"See võis lihtsalt vedamine olla." lausus Kelsie muiates, kuid oli seda oli näha, et Hunter oskab vibu kasutada ja hästi sihtida.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:38

"Kui sa nii arvad," sõnas poiss ja vinnastas vibu uue noolega. Poiss teadis, et Kelsie ütles seda rohkem narrides, kuid ta lasi vibu lendu ja see maandus veidi kõrgemal kui eelmine. "Taaskord vedamine?" küsis ta õrnalt naerdes.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:58

"Olgu, tunnistan, et sa oskad vibu lasta." lausus Kelsie muiates ja vaatas nooli mille Hunter lasknud oli.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:01

"Ja mis relvi meie nümf siis käsitleb?" küsis ta naerulsui ja vaatas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:04

"Peamiselt lasen vibu. Või noh tegelikult ma ainult vibu kasutangi ja seda ka üsna harva." rääkis Kelsie vaadates Hunteri poole.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:08

"Tõesti või?" küsis Hunter ja tegi suured silmad. Millegi pärast kujutles poiss ette metsas paljalt tormavaid vibudega nümfidest kütte ja see ajas teda turtsuma.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:27

Kelsie naeris kuti pilgu üle ja hakkas siis puu poole jalutama, et nooled kätte saada ja Hunterile tagastada.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:42

Hunter jõudis vaevata tüdrukust ette ja tõmbas nooled ettevaatlikult välja enne, kui Kelsie tema juures oli. Siis pani ta need nooletuppe ja viskas selle omakorda üle õla. "Ups," lausus poiss ja muigas.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:53

"Et siis nii jah." muigas Kelsie ja jalutas enda eelmisele asupaigale tagasi. Kelsie roomas kõhuli äärele lähedamale ja vaatas all möllavaid laineid.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:00

Hunter järgnes tüdrukule ja heitis tema kõrvale kõhuli pikali. "Hüppaks alla?" küsis ta, kui tormised lained vastu kaljuseina peksid.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 18:04

"Tahadki siit alla hüpata või?" küsis Kelsie viidates sellele, kui ta Hunteri siit leidnud oli.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:24

"Kui sa mulle kinnitad, et ma ei sure," lausus poiss kergelt naerdes. "Kaljult oleks lahe alla vette hüpata, aga siin on see vist kahjuks eluohtlik," mõlgutas Hunter seeljärel valjut oma mõtteid. "Või mis sa arvad?"
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:27

"Ma arvan, et sa peaksid ikka päris loll olema, kui sa siit praegu alla hüppaks." lausus Kelsie Hunteri poole vaadates ning siis uuesti enda pilgu merele suunates. "Või sa tahad enesetapu teha?" küsis Kelsie kutile uuesti otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:44

"Kas ma näen välja nagu tahaksin ma surra?" küsis Hunter muiates. "Kui see isegi nii peaks tunduma, siis pean sind kurvastama, et kahjuks nii see ei ole." Poiss naeratas ja pööras pea tüdruku suunas.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:48

"Pakkumine oli selline," ütles Kelsie õlgu kehitades. "ja sa ei pea mind kurvastama, sest ma ei suudaks kellegi enesetappu pealt vaadata." lisas Kelsie ja vaatas uuesti merd.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:53

"Noh siis pean minagi lootma, et sulle ühtegi sellist totrat mõtet pähe ei turgata," lausus poiss ja keerutas igavusest sõrmede vahel üht tüdruku kerget lokki. "Sa oled nümf, rahumeelne olend, sinu elu peakski olema tore ja rõõmus," arutles Hunter rohkem omaette.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 19:57

Kelsie naeratas ning jälgis Hunteri tegevust. "Mul pole siiani olnud põhjust sellist asja teha ja arvatavasti ei tule ka. Nagu sa ütlesid ma olen rahumeelne olend." ütles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 20:02

"Seda on tore kuulda," sõnas poiss ja mõtles oma sõnu tõsiselt. Vahel soovis ka tema, et ta oleks sündinud mõnda rõõmsasse perre. Kuid, kui teema juba selliseks kiskus, otsustas Hunter ka veidi tüdruku kohta uurida. "Kas sa räägiksid mulle midagi endast?" küsis ta paluvalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Kelsie Miller
Kahepalgeline
Kelsie Miller


Postituste arv : 128
Join date : 22/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Alexa, Lexy
Vanus:: 17
Rass:: Nümf

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 20:07

"Mmmm.." Kelsie vajus mõttesse. Küsimise peale oli endast alati keeruline rääkida, vähemalt temal. "Okei, eee. Ma olen terve elu siin elanud, mul on vanem vend, mulle meeldib ööstiti väljas olla. Siis kui ma noorem olin ei lubanud vanemad mind just hea meelega ööstiti õue, kuid vanem vend päästis mu alati ära, kui ma vahele jäin. Aaa, ja mulle meeldivad tähed." seletas Kelsie. "Keeruline on nii endast rääkida." lisas Kelsie ja vaatas kuti poole.
Tagasi üles Go down
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 EmptyKolm 28 Mai 2014, 10:13

Hunter kuulas tüdrukut ja naeratas. "Ja kuidas sul viimasel ajal läheb, millega tegeled ja nii edasi?" küsis poiss siis rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mittesuitsupaus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mittesuitsupaus   Mittesuitsupaus - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Mittesuitsupaus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Kaugemal :: Pankrannik-
Hüppa: