Priamos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priamos on küla mütoloogilistele olenditele, kes maailma eest varjupaigas peavad olema. See asub Kreekas, Olümpuse mäe lähistel.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ujumas?
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Kolm 11 Juun 2014, 11:24

» Hea sõpruse terviseks.
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Rhys Holt Laup 31 Mai 2014, 09:59

» Templi trepil
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:58

» Väikene shoppingu trip
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Xena Harrow Laup 31 Mai 2014, 06:57

» Lilled, lilled, lilled
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Reede 30 Mai 2014, 21:18

» Chatchatchatchat ~~~1
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Kelsie Miller Reede 30 Mai 2014, 17:44

» Noelle teemad!
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:36

» Võrkpall on võrratu?
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Noelle Mieux Nelj 29 Mai 2014, 15:34

» When the sun goes down
Metsas jalutamas - Page 2 Emptyby Riley Jean Matthews Kolm 28 Mai 2014, 17:59

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Nelj 25 Juul 2019, 01:35
Top posters
Hunter Wiley
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Kelsie Miller
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Xena Harrow
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Rhys Holt
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Viancente Vega
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Sky Evans
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Noelle Mieux
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Riley Jean Matthews
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Andrea Chowelly
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 
Alison Medina
Metsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 MingiasionMetsas jalutamas - Page 2 Mingiasion 

 

 Metsas jalutamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:05

"Ükskõik millal sulle sobib, ma usun. Leian ikka vaba aega," sõnas poiss naeratades.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:19

"Olgu väga hea." Xena muie vajus natuke longu, kui ta jäi mõtlema, millal ta viimati Argoga sõitnud oli. Viimasel ajal on päris kiire olnud ning kuigi naine oli hobuse eest hästi hoolitsenud, polnud nad ammu koos ratsutanud.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:31

"Oskad sa praegu mingit päeva, aega öelda?" küsis Hunter, kuid kui ta naise järsult muutunud ilmet nägi, muutus poiss murelikuks. "Kas kõik on korras?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:45

"Homme?" küsis Xena ja eiras poisi teist küsimust. Ta manas ette uue rõõmsama näo, kuigi silmad tundusid ikka kurva võitu.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:53

Poiss taipas, et Xena ei soovinud millestki rääkida, seega ta ei uurinud rohkem. "Homme sobib, hommikul?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 15:54

"Jah, mis kell?" Xena tõusis vara ja seega talle meeldiks minna eelkõige varahommikul, kuid taeihakkanud seda esialgu mainima.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:00

"Päikesetõus?" pakkus Hunter ja naeris siis natuke. "Kui see liiga vara pole."
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:04

"Oh ei, kindlasti mitte liiga vara. Minu lemmikaeg!" nõustus Xena. "Loodan, et hobused meeldivad üksteisele."
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:06

"See oleks tore," sõnas Hunter ja noogutas. Siis vaatas ta naist ja küsis: "Võib-olla räägid endast natuke?"
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:07

"Heh, jah. Mida sa täpsemalt teada tahaksid?" päris Xena enne jutustamist.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:09

"Eks otsusta, millest räägid," sõnas poiss ja muigas. Siis sättis ta end kuulama, lootes, et Xena räägib veidi pikemalt.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:19

"Noh. Ma sündisin siin, Priamosel," alustas naine. Ta otsustas kõike pikalt rääkida, sest muud polnud teha ja ta tundis, et võib Hunti usaldada. "Lapsepõlves oli mul väga palju sõpru, mõned isegi kükloobid, kuigi neid ma peaaegu, et vihkan. Mingi aeg mu vanemad surid ning üks väga tore amatsoon nimega Ephenie võttis mu oma hoole alla. Ta õpetas mulle närvipõimikuid, võitlemiskunsti ja ma sain peaaegu sama treeningu, mis teisedki amatsoonid. Ma ei tea, kuidas see juhtus, kuid ühel päeval avastasin metsast Ephenie surnukeha. See oli verest moonutatud...." Naine vakatas ja võitles hetkeks pisaratega. "Möödusid päevad, ma eemaldusin kõigist oma sõpradest. Nii vist hakatigi kõike minu süüks ajama. Tõsteti päevavalgele oma teooriad, näiteks see, et mina olevat ta tapnud puhtalt seetõttu, et Epheniel mulle enam midagi õpetada polnud. Pidin astuma fuuriate kohtusse, kus oleksin peaaegu karistuse saanud. Nad oleksid peaaegu minu mõistuse võtnud! Kuid kuna päris tõendeid polnud, ei saanud nad mind siiski süüdi mõista. Sellest ajast peale ei ole mul eriti tuttavaid olnud," lõpetas ta. "Noh, ja midagi olevikust: mulle meeldib üle kõige mõõgavöitlus ja vaadata on tore vibulaskjaid. Mulle meeldib šokolaad ning hobused. Argo on olnud vahepeal mulle nii suureks tugipungtiks, et ilma temaga oleksin kokku varisenud," rääkis ta natuke veel.
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:26

Hunter vaikis mõnda aega, kui Xena oli lõpetanud. Ta pidi seda kõike veidi seedima. "Mul on sust kahju," sõnas ta, saates naisele julgustava naeratuse. Xena elu ei olnud kohe kindlasti lihtne, ta oli pidanud paljut läbi elama. "Sa oled tubli, et siiski hakkama said," kinkis ta naisele ühe kiituse. Kui ta kuulis veidi tema praeguses olukorrast, ilmus poisi näole naeratus. "Võib-olla võiksime tulevikus koos mõõgavõitlust teha ja isegi vibu lasta."
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 16:43

"See oleks tore," naeratas Xena. "Mm... Äkki räägiksid mulle siis endast kah?"
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:02

"Oleks tõesti," sõnas poiss naeratades. "Noh lühidalt siis, ma sündisin siin ja olen kogu aja Priamosel elanud. Mu ema suri minu sünnitusel ning kui olin kümnene lahkus mu isa, kuna ta ei suutnud siin enam kaotusvalu pärast elada ja oli hulluse äärel. Kuna me elasime isaga metsa äärel, siis ei olnud mul ka eriti sõpru. Kui ta lahkus, hakkasin ise enda eest hoolitsema. Ma ei olnud tema lahkumise pärast eriti kurb, kuna me tülitsesime pidevalt. Ja nii olen ma olnud pikalt üksik ja veetnud suurema aja metsas. Selline on mu minevik."
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:04

"Ah...sooo. Mul on kahju," ühmas ta. Nagu see suudaks midagi paremaks muuta. Vaikus venis ja lõpuks ütles naine: "Et siis homme... Ratsutama, jah?"

OT: kas lõpetame varsti selle teema ja teeme ratsutamise jaoks uue?
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:09

OT: Hunter oleks just edasi rääkinud, aga kui soovid lõpetada, siis olgu. Smile

"Mm.. nojah," lausus Hunter. Kuna Xenal tundus veidi kiire olevat, lõpetas Hunter oma jutu. "Jah, okei, homme näeme," lausus ta siis ja tõusis taas püsti.
Tagasi üles Go down
Xena Harrow
Pisarsilm
Xena Harrow


Postituste arv : 96
Join date : 18/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Xen
Vanus:: 20
Rass:: sõdalane

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:16

Xenagi lahkus ja otsustas homse tarvis tallist läbi minna ja asjad kokku pakkida.

OT: viitsid siis mingiaeg teema ära teha?
Tagasi üles Go down
https://priamos.forum.co.ee
Hunter Wiley
Kivine
Hunter Wiley


Postituste arv : 180
Join date : 19/05/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed:: Hunt
Vanus:: 19
Rass:: Amatsoon

Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 EmptyTeis 27 Mai 2014, 17:21

OT: Sina teed Very Happy Very Happy

Kui Xena oli juba eemale läinud, läks Hunter tagasi oma puu külge seotud jäneste juurde, võttis need ja asus teele, et need kokkadele viia.

OT2: Liigutan kohe arhiivi teema Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Metsas jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas jalutamas   Metsas jalutamas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Metsas jalutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mets, metsa, metsas
» Tahan metsas, templis või tallis teemat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Priamos :: Muu :: Arhiiv-
Hüppa: